Pro média

Pro zjištění kontaktů na organizátory soutěže přejděte prosím na stránku Kontakt. Organizátoři Vám mohou zodpovědět dotazy ke konání soutěže, k pravidlům a podat další informace. Kontaktuje je rovněž v případě, že máte zájem navázat spolupráci.

Logo české edice soutěže „Wiki miluje památky“ lze získat v několika formátech, pro tisk lze nejlépe použít formáty PDF, AI či SVG. Pro použití na webu je k dispozici rastrová verze ve formátu PNG. Je uvolněno pod licencí Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Unported.

Logo v původní anglické verzi lze rovněž získat. Je také uvolněno pod licencí Creative Commons. Pro tisk lze nejlépe použít formáty PDF či SVG. Pro účely marketingové komunikace v rámci české soutěže Wiki miluje památky však používejte převážně logo v české edici. Pro bližší informace o použití nás kontaktujte.

Seznam partnerů:


2014

Tisková zpráva Národního památkového ústavu ze dne 3.9. 2014 (docx).


2013

Poslední tisková zpráva (31.8.) v češtině je k dispozici online – Tisková zpráva. Její text si také můžete stáhnout ve formátu Acrobat reader (pdf)

Starší tisková zpráva v češtině je k dispozici online – Tisková zpráva. Tiskovou zprávu si také můžete stáhnout ve formátu Open Office Document (ODT) nebo Microsoft Word (DOC).