Přijďte se na nás podívat na veletrh Památky!

Veletrh PamátkyVe čtvrtek a pátek 23.-24. října proběhne na pražském Výstavišti v Holešovicích veletrh Památky.Budete mít možnost zhlédnout výstavu snímků z finálových kol soutěže Wiki miluje památky, jak českých, tak zahraničních.

Na veletrhu také proběhnou dvě přednášky/semináře na téma Wiki miluje památky: Jak je to s články o památkách, jak mohou lidé z oboru přispět do největší internetové encyklopedie a jak z ní naopak správně obsah přebírat? Aneb nahlédnutí pod pokličku se zaměřením na oblast památek. První můžete navštívit ve čtvrtek od 17:00, komu by se to hodil více druhý den veletrhu, má možnost v pátek od 14:30 do 15h.

Podrobný doprovodný program veletrhu najdete zde, návštěvní doba je ve čtvrtek i v pátek od 10 do 19h. Slavnostní otevření veletrhu s koncertem Štěpána Raka proběhne ve čtvrtek v 11h.

Děkujeme pořadatelům veletrhu Památky za podporu.

2 komentáře k “Přijďte se na nás podívat na veletrh Památky!

    • Celkem je tam 20 fotografií převážně ze zahraničních kol soutěže – snímky, které se umístily na čelních místech soutěže v USA, Estonsku, Srbsku, Itálii, Kolumbii, Argentině, Thajsku, Indii. Část snímků jsou české fotografie z minulých kol soutěže a část výstavy tvoří i informační texty o soutěži, Wikimedia Commons, nadaci Wikimedia a jak přispívat na Wikipedii 🙂