Slavnostní předání cen za letošní ročník

Předávání cen nejúspěšnějšímu autorovi, Kankovaa (3., 5. a 7. místo v hlavní soutěži a 1. místo ve „slezské“ kategorii); zleva: Gampe (WM ČR), Antonín Šimčík (SZM), Petr Vilgus (Časopis FOTO), User:Kankovaa

Slavnostní předání cen soutěže Wiki miluje památky 2013 proběhlo v závěru 5. české Wikikonference. Slavnosti se zúčastnil jeden z patronů soutěže, ředitel Slezského zemského muzea pan Antonín Šimčík, a zástupce hlavního mediálního partnera – Časopisu FOTO, pan Petr Vilgus.

Přítomni byli autoři Kankovaa, Zdeněk Fiedler, Czcharlie a M.Rejha. Vítězní autoři obdrželi finanční odměny, volné vstupenky do objektů ve správě Národního památkového ústavu a publikace vydané NPÚ a sdružením Wikimedia ČR. Autoři nejlepších fotografií památek Slezska obdrželi volné vstupenky do objektů Slezského zemského muzea a publikace, vydané tímto muzeem.

Vítězům, kteří se omluvili, byly ceny zaslány poštou. Někteří autoři se však doposud organizátorům neozvali. Jejich ceny jim budou zaslány opět poštou, jakmile sdělí organizátorům svou kontaktní adresu. Prosíme tedy autory: User:Tom.Hanek, User:Imani, User:Stehule, aby se ozvali na mailovou adresu soutěže wikilovesmonuments(at)wikimedia(dot)cz.

Komentáře jsou uzavřeny.